Ако се интересувате от работа в България, вижте наличните свободни позиции по-долу. Ако желаете да кандидатствате за някоя от тях, моля изпратете вашата автобиография на имейл адрес bulgaria.careers@solvay.com. Обратна връзка с вас ще бъде осъществена, в случай, че бъдете поканени на интервю.

Предоставените от вас лични данни ще бъдат съхранявани в условията на конфиденциалност според разпоредбите на ЗЗЛД и без вашето изрично съгласие няма да бъдат предоставяни на трети страни.

Ако искате да се присъедините към нашия екип, дори и позицията, която ви интересува да не е обявена в момента, моля изпратете вашата автобиография на имейл адрес bulgaria.careers@solvay.com. Документите ви ще бъдат включени в нашата база данни. Обратна връзка с вас ще бъде осъществена, в случай, че има подходяща за вас свободна позиция, за която да бъдете поканени на интервю.

Solvay постоянно търси талантливи и ентусиазирани хора и разполага със свободни позиции в целия свят. Ако имате желание за международна кариера, можете да посетите https://www.solvay.com/en/career за повече информация.

Свободни позиции в България

СОНДЬОР – Редовна смяна
(Провадсол ЕАД – гр. Провадия)

Изисквания за заеманата длъжност

  • Средно техническо образование
  • Свидетелство за професионална квалификация за сондьор.- е предимство.
  • Правилно изпълняване на спомагателни дейности:
    • товаро – разтоварни операции;
  • Познания и умения за извършване на нискоквалифицирани шлосерски и монтажни операции:
    • да може да работи с универсални измервателни и шлосерски инструменти;
    • да познава най-често ползваните машинни елементи и сглобки.
  • Притежаването на свидетелство за управление на  пътно-строителни машини (челен товарач), и готовността да управлява машини от тази категория при изпълнение на служебните задължения се счита за предимство.
  • Притежаването на свидетелство за управление на  трактор при изпълнение на служебните задължения се счита за предимство.
  • Познания и умения за извършване на средно и високо клалифицирани шлосерски и монтажни операции се счита за предимство

Личностни умения

  • Физическа сила;
  • Издръжливост на принудителни работни пози;
  • Дисциплинираност и организираност;
  • Умения за работа в екип.

Основни задължения

Сондьорът извършва следните дейности:

  • подготовка на сондажната площадка и монтаж на сондовите машини и съоръжения;
  • промиване на сондажите;
  • подготовка и спускане на обсадните колони;
  • демонтаж и преместване на сондажните апаратури;
  • контрол, ремонт и техническо поддържане на машините и съоръженията.

Допълнителни задължения (при наличие на съответната квалификация)

  • управление на пътно-строителни машини;
  • управление на трактор.

Компанията предлага

  • Добро заплащане и допълнителни социални придобивки;
  • Възможност за професионална реализация и развитие;
  • Осигурен транспорт от и до гр. Провадия;
  • Възможност за повишаване на квалификацията или придобиване на нови такива.

Ако се интересувате от тaзи позиция, моля изпратете актуална автобиография, мотивационно писмо и копия на документи за правоспособност на адрес Bulgaria.careers@solvay.com не по-късно от 31.01.2023 г.

Всички документи ще бъдат разгледани при стриктна конфиденциалност и в съответствие със ЗЗЛД.
Само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю.

СВОБОДНА ПОЗИЦИЯ В „ДЕВНЯ ВАРОВИК“

ШЛОСЕР

Изисквания за заемане на длъжността:

  • Средно образование
  • Опит като шлосер е предимство
  • Дисциплинираност и организираност
  • Умения за работа в екип
  • Допълнителни професионални квалификации са предимство.

Основни задължения:

  • Отговаря за нормалната работа на механичното оборудване.
  • Извършва прегледи на цялото механично оборудване
  • Участва в ремонта на трошачки, питатели, вибросита, лентови транспортьори.
  • Включва се във всички възникнали аварии на цялата площадка на завода.
  • Участва в почистването на площадките.
  • Извършва неотговорни заварки и прихващания.
  • Спира/ пуска за/след ремонт всички съоръжения.

Компанията предлага:

  • Въвеждащо обучение
  • Професионално развитие в европейска компания
  • Отлични условия на труд
  • Добро заплащане и пакет от социални придобивки
  • Осигурен транспорт от и до гр.Варна

Ако се интересувате от тaзи позиция, моля изпратете актуална автобиография на адрес Bulgaria.careers@solvay.com не по-късно от 31.01.2023г.